icon

AZ Screen Recorder

5.7.5 için
Android

4.3

41

Androidinizin ekranında neler olup bittiğini kaydedin

5.5M

Bu uygulamayı oyla

AZ Screen Recorder Android cihazınızın ekranında gerçekleşen her şeyi cihazın bağlanmasına gerek kalmadan kaydeden bir uygulamadır. Fakat Android 5.0 (Lollipop) veya daha üstü sürüme ihtiyacınız olacaktır; aksi halde uygulamayı kullanamazsınız.

AZ Screen Recorder'ın ara yüzü basit ve seçkindir. Başlattığınız zaman, ekranın merkezinde dört ikon göreceksiniz; kayda başlamak için, uygulama ayarlarını değiştirmek için, kaydedilmiş videolarının olduğu klasöre gitmek ve çıkmak için. Ayarlardan, video çıkış kalitesini seçebilir veya kayıt sırasında ekran ile etkileşimleri görebilirsiniz.

Kayda başladığı zaman, ekranın sağ alt köşesinde bir kırmızı nokta yanıp sönmeye başlar. Bir daha tıklayıp duraklatabilirsiniz ve eğer aşağıya tutup sürüklerseniz kırmızı noktayı istediğiniz yere hareket ettirebilirsiniz.

AZ Screen Recorder Android cihazlarınızda video kaydetmek için iyi bir araçtır. Videonun çıkış kalitesi iyidir: Su izleri yok, çerçeve kaybı yok, zaman limiti yok. Oyunlar ve uygulamaları kaydetmek için mükemmel bir alternatif.
Gereksinimler

Android 5.0 veya üstü sürüm gerektirir.

X